Moka konvice 1+1 | Hliník, Stříbrná | 1 šálek nebo 3 šálky

Konvičky kvalitní italské značky Pedrini jsou ideální pro ty, kteří hledají rychlý a snadný způsob přípravy skvělé kávy. Tento set obsahuje dvojici konvic s kapacitou 60 ml (1 šálek) a 200 ml (3 šálky), které jsou vyrobeny z kvalitního potravinářského hliníku v elegantním stříbrném provedení. Příprava kávy v moka konvičce zahrnuje vložení čerstvě namleté kávy do filtru a naplnění spodního dílu vodou. Poté stačí pevně zašroubovat a nechat konvičku na vařiči několik minut. Během chvíle voda projde filtrem a lahodné kávové umění je připraveno.

standardní cena: 599 Kč –8 % 549 Kč 549 Kč / 1 ks
Dostupnost: Vyprodáno
Moka konvice 1+1 | Hliník, Stříbrná | 1 šálek nebo 3 šálky
Produktovka 9
599 Kč –8 %
Cesta nejvyšší kvality
Cesta nejvyšší kvality
Už 80 let vybíráme, pražíme a kombinujeme ta nejlepší kávová zrna na světě.
Dárek ke každé objednávce
Dárek ke každé objednávce
Staráme se o své zákazníky, takže vám ke každé objednávce přibalíme dárek zdarma.
Doprava ZDARMA už od 1 000 Kč
Doprava ZDARMA už od 1 000 Kč
Doručení do 2 pracovních dnů a již pro objednávky od 1 000 Kč je cena dopravy na nás.
Etický přístup a udržitelnost
Etický přístup a udržitelnost
Záleží nám na budoucnosti. Byli jsme první, kdo se zapojil do projektu Beyond Fair Trade v Itálii.

Detailní popis produktu

Na dobrou kávu už nemusíte běhat jen do kavárny. Dopřejte si bohatou a příjemně plnou chuť, která připomíná pravé italské espresso, aniž byste vytáhli paty z tepla vašeho domova a za zlomkovou cenu. Díky této osmihranné konvičce je to možné. Každý detail této legendární konvice je pečlivě navržen tak, aby vás co nejvíce uspokojil. Silné dno rovnoměrně zahřeje vodu a velká rukojeť dokonale padne do vaší ruky, takže budete mít pocit, že držíte kousek Itálie přímo v ruce. Materiál, ze kterého je konvice vyrobena, hliník, je zdravotně nezávadný a po několika použití jeho patina propůjčuje kávě unikátní chuť. A co je nejlepší, příprava kávy je naprosto jednoduchá a rychlá.

Pedrini doslova změnil způsob jakým vaříme, stolujeme a kávujeme. Tato tradiční italská značka je symbolem 70 let inovace a kvality, a proto si také získala srdce mnoha kuchařů po celém světě. Začalo to s malou firmou v Lumezzane, kde Guiseppe Pedrini poprvé položil základy této italské značky a dnes Pedrini reprezentuje světoznámou značku s kvalitním sortimentem.

Objem: 60 ml + 200 ml 
Materiál: hliník
Indukční: ne
Počet šálků: 1 šálek + 3 šálky
Typ: moka konvice