Nakupte nad 2 200 Kč a v košíku si budete moci vybrat jednu z dárkových sad v hodnotě 399 Kč zcela zdarma.

Moka konvice | Hliník, Černá | Na 3 šálky

449 Kč –11 %
Produktovka 10
449 Kč –11 % 399 Kč 399 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Konvička tradiční italské značky ideální pro ty, kteří hledají rychlý a snadný způsob přípravy skvělé kávy. S kapacitou 200 ml a vyrobená z kvalitního potravinářského hliníku, tato moka konvice má objem pro přípravu 3 šálky kávy. Příprava kávy v moka konvičce zahrnuje vložení čerstvě namleté kávy do filtru a naplnění spodního dílu vodou. Poté stačí pevně zašroubovat a nechat konvičku na vařiči několik minut. Během chvíle voda projde filtrem a lahodné kávové umění je připraveno.

Detailní informace

Cesta nejvyšší kvality
Cesta nejvyšší kvality
Už 80 let pražíme ta nejlepší kávová zrna na světě.
Dárek ke každé objednávce
Dárek k objednávce
Ke každé objednávce vám přibalíme dárek zdarma.
Doprava ZDARMA od 1 000 Kč
Doprava ZDARMA
Doručení do 2 pracovních dnů a od 1 000 Kč doprava zdarma.
Etický přístup a udržitelnost
Etický přístup
Byli jsme první, kdo se zapojil do projektu Beyond Fair Trade v Itálii.

Detailní popis produktu

Na dobrou kávu už nemusíte běhat jen do kavárny. Dopřejte si bohatou a příjemně plnou chuť, která připomíná pravé italské espresso, aniž byste vytáhli paty z tepla vašeho domova a za zlomkovou cenu. Díky této osmihranné konvičce je to možné. Každý detail této legendární konvice je pečlivě navržen tak, aby vás co nejvíce uspokojil. Silné dno rovnoměrně zahřeje vodu a velká rukojeť dokonale padne do vaší ruky, takže budete mít pocit, že držíte kousek Itálie přímo v ruce. Materiál, ze kterého je konvice vyrobena, hliník, je zdravotně nezávadný a po několika použití jeho patina propůjčuje kávě unikátní chuť. A co je nejlepší, příprava kávy je naprosto jednoduchá a rychlá.

Populární tradiční italská značka moka konvice se stala tajnou zbraní v každé italské domácnosti. Užijte si příjemné chvíle, jakoby jste se právě ocitli na malebném italském venkově, když si připravujete svůj oblíbený šálek kávy. Co si víc můžete přát? Spolehněte se na italskou kvalitu. 

Objem: 200 ml 
Materiál: hliník
Indukční: ne
Počet šálků: 3 šálky
Typ: moka konvice